شرایط تعویض یا پس گرفتن

رضایت مشتریان، همواره از اولویت های اصلی درمازون بوده تا هر سفارشی در شرایط مطلوب، مورد تایید و انتظار مشتری ارسال گردد.

با این وجود ممکن است مشتری بنا به دلایلی از خرید خود انصراف داده یا محصول خریداری شده را تعویض نماید که در این صورت مفاد زیر به عنوان شرایط قانونی حاکم بر خرید اینترنتی، معتبر و مورد توافق طرفین خواهد بود:

  1.  در صورت هر گونه تعویض یا پس گرفتن محصول، هزینه حمل و نقل محصول بر عهده مشتری میباشد.
  2. مشتری می تواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به انصراف خود از خرید نماید، مشروط به اینکه محصول خریداری شده کاملا استریل و بسته بندی محصول کاملا سالم باشد.
  3.  مشتری می تواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به تعویض محصول خریداری شده نماید، مشروط به اینکه محصول خریداری شده کاملا استریل و بسته بندی محصول کاملا سالم باشد.

خریدار مکلف است بلافاصله حین در یافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته یا پاکت و غیره نماید. چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند (شکستگی، ترک خوردگی، زدگی وغیره) باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و در غیر اینصورت تحویل کالا توسط کالا رسان به خریدار به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و شرکت ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد.

در صورت هر گونه انصراف از خرید و یا چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری به دلیل عدم موجودی کالا قابل تحویل نباشد، شرکت مکلف است وجه دریافتی را ظرف مدت 7 روز کاری به خریدار عودت نماید. عودت وجه منوط به اعلام شماره حساب بانکی به کارشناسان ما از طریق قسمت تماس با ما  توسط خریدار است. در صورت تاخیر در اعلام حساب بانکی هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر، می توانید از بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.